zpět

Novou ředitelkou pro korporátní záležitosti developera Crestyl se stala Magda Pokorná

Praha, 4. března 2020 – Magda Pokorná nastoupila od února do developerské skupiny Crestyl na nově zřízenou pozici ředitelky pro korporátní záležitosti (Chief Corporate Officer). Ve své nové roli bude mít na starosti dohled nad strategickými transakcemi skupiny z právního i komerčního pohledu, vybudování a řízení interního týmu na úrovni holdingu a vytvoření funkční správy a řízení celé skupiny Crestyl.

„Jsme hrdí na to, že nám podařilo do Crestylu získat někoho s takovou odborností a zkušenostmi, jako má Magda. Těšíme se, že budeme moci stavět na jejích rozsáhlých schopnostech a znalostech při vymýšlení dalšího směřování a strategie naší skupiny a zajištění klíčových transakcí,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl.

Magda Pokorná přichází do skupiny Crestyl z postu senior associate v právní kanceláři Allen & Overy, kde působila sedm let. Předtím strávila dvanáct let v kanceláři Squire, Sanders & Dempsey (dnes Squire Patten Boggs), z toho poslední tři roky v pozici partnerky. V advokacii vedla korporátní a realitní M&A transakce včetně private equity a vytváření joint venture podniků, a to nejen v České republice, ale i v širším regionu střední a východní Evropy. V oblasti realit poskytovala poradenství na různých typech transakcí u komerčních, rezidenčních i hotelových projektů, má i zkušenosti v oblasti realitního developmentu. 

Magda Pokorná (42) vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Harvard Law School. Mezi její koníčky patří jóga, salsa, zpěv, cestování, vaření, ale i hiking, lyžování nebo ski alpinismus. Ráda chodí i do opery, na balet a do divadla.

Přílohy
Novou ředitelkou pro korporátní záležitosti developera Crestyl se stala Magda Pokorná Stáhnout