zpět

Crestyl zkolaudoval byty ve Vysokém Újezdě nedaleko Prahy, jsou již přes rok vyprodané

Crestyl zkolaudoval byty ve Vysokém Újezdě nedaleko Prahy, jsou již přes rok vyprodané.

Praha, 27. února 2020 – Developerská skupina Crestyl v prosinci úspěšně zkolaudovala bytové domy v centru obce Vysoký Újezd, která leží nedaleko pražského Zličína. Od února se byty postupně předávají novým obyvatelům. Všech 28 bytů umístěných ve dvou nízkopodlažních bytových domech bylo prodáno již před více než rokem. V těsném sousedství se zároveň dokončuje 35 řadových rodinných domů. Jejich kolaudace by měla nastat již v březnu a do té doby by měly být rovněž všechny rozebrány. Zájem o bydlení v dojezdové vzdálenosti do Prahy tak stále trvá. 

„Bydlení mimo Prahu je díky nárůstu cen bytů v hlavním městě stále populárnější. Překvapivé je, že zájem o byty je zde vyšší, než o domy či připravené pozemky pro výstavbu. Náš projekt ve Vysokém Újezdě ale zahrnuje všechny varianty bydlení, takže si zájemci mohou vybrat dle svých preferencí. Navíc zde budujeme i potřebnou občanskou vybavenost a infrastrukturu. Nyní jsme investovali do revitalizace návsi a v tomto roce začneme i s výsadbou více než 1200 stromů na území obce,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl.

V právě dokončované etapě vyrostly přímo v centru obce Vysoký Újezd dva nízkopodlažní bytové domy, které nabízejí celkem 28 bytů, a dále 35 řadových rodinných domů. Součástí této fáze projektu je i občanská vybavenost pro celou obec, kde se v rámci několika komerčních jednotek pro obchody a služby počítá s potravinami, restaurací nebo kavárnou. V sousedství je navíc zámecká zahrada a nový vlastník zdejšího historického zámku plánuje jeho proměnu v butikový hotel se všemi souvisejícími službami včetně spa.

Celý rezidenční projekt Vysoký Újezd spojuje klid venkova a blízkost hlavního města a kromě bytů a řadových domů dále zahrnuje hotové rodinné domy i samostatné pozemky. Nachází se v malebné lokalitě Vysokého Újezdu uprostřed křivoklátských a brdských lesů v sousedství prestižního golfového hřiště Albatross. Přilehlé zelené lesy přímo vybízí k dlouhým večerním procházkám nebo rannímu běhu. Rodiny s dětmi ocení nejen velká prostranství a zahrady, ale i dětské hřiště.

 

Přílohy
Stáhnout