zpět

Návštěvnost OC Central Jablonec se vyhoupla na tři miliony ročně, otevřely se další obchody

Návštěvnost OC Central Jablonec se vyhoupla na tři miliony ročně, otevřely se další obchody

Praha/Jablonec nad Nisou, 28. ledna 2018 – Obchodně-společenské centrum Central Jablonec skupiny Crestyl přivítalo v lednu již svého pětimiliontého návštěvníka. Stal se jím pan Jan Vence Francke z Jablonce nad Nisou. Návštěvnost Central Jablonec tak dlouhodobě roste, za poslední rok dosáhla výše tři milionů návštěvníků. Uplynulý rok znamenal i otevření dalších tří nových prodejen – nehtového studia Art Nails, značkové parfumérie Marionnaud a Rodinné Farmy s nabídkou produktů zejména od malých farmářů z Čech a Slovenska. S dalším rozšiřováním nabídky se počítá i tento rok.

„Těší nás, že k nám obyvatelé Jablonce i okolí rádi chodí nakupovat a návštěvnost našeho obchodního centra se tak stále drží na vysoké úrovni,“ říká Aleš Stupka, ředitel Central Jablonec. „I v tomto roce proto chceme dále rozšiřovat nabízený sortiment. Během několika týdnů se otevře kadeřnictví, v průběhu roku by měl přibýt nový obchod s módou a probíhají i další jednání s potencionálními nájemci z oblasti služeb, obchodů s módou a rychlého občerstvení.“

Central Jablonec se otevřel veřejnosti 31. března 2017. Projekt přinesl do lokality širší nabídku obchodů a služeb, za kterými mnohdy museli obyvatelé Jablonce dosud pouze dojíždět. Central Jablonec nabízí rozmanitý výběr světových chutí, místa k relaxaci i zábavě, služby a obchody na 13 tisících m2 prodejní plochy. Budova nového obchodního centra nahradila zchátralý obchodní dům a přispěla k celkové revitalizaci místa na kraji jablonecké pěší zóny. Celkové investiční náklady přesáhly půl miliardy korun.

Přílohy
Stáhnout